Ustronie Morskie – co robić, kiedy pada deszcz?

Powszechnie wiadomo, że pogoda w naszym kraju bywa niezwykle kapryśna i bardzo często nie dopisuje, nawet w szczycie sezonu w nadmorskich kurortach nad Morzem Bałtyckim. Co zatem robić w czasie urlopu, kiedy pada deszcz? Oglądać telewizję, czytać książki czy grać w gry planszowe? Zdecydowanie można to robić we własnym domu. Na szczęście, wiele niewielkich nadmorskich miejscowości ma wiele alternatywnych i równie ciekawych co plażowanie propozycji na długie deszczowe dni. Ustronie Morskie przoduje wśród takich miejsc. Niezwykle różnorodna baza noclegowa () oferuje bogatą ofertę SPA oraz mnóstwo stref relaksu. Bardzo ciekawe i gustownie urządzone wnętrza, miła obsługa to bez wątpienia wspaniały balsam zarówno dla ciała jak i dla duszy w smutne, deszczowe dni. Goście hotelowi bez problemu mogą znaleźć w Ustroniu Morskim fantastyczną jaskinię solankową, liczne parowe łaźnie, sauny i wiele innych. Gabinety wspaniałego masażu i odnowy biologicznej są wręcz na wyciągnięcie ręki, a zatem każdy może miło spędzić dzień, nawet jeśli za oknem pogoda nie dopisuje.

Na osoby wypoczywające w Ustroniu Morskim czeka również kompleks wodny HELIOS. W ramach usług aquaparku można korzystać z basenu pływackiego z sześcioma torami, basenu do nauki pływania oraz bardzo zadbane kąpielisko otwarte. Ponadto, znajdują się tak również liczne wanny z hydromasażem, które zapewniają rewelacyjny relaks. Jeśli pływanie nie jest tym czym chcielibyśmy wypełnić czas wolny, zawsze można skorzystać z obecnej w kompleksie kręgielni. Posiadająca dwa tory kręgielnia sprawia, że można się świetnie bawić np. konkurując ze znajomymi lub rodziną. Jeśli pogoda jest pochmurna, ale nie deszczowa warto tu pograć również zagrać w tenisa ziemnego albo popularną w ostatnich czasach siatkówkę plażową. Jest do tego specjalnie przygotowane boisko z piachem morskim pochodzącym z bałtyckiej plaży. W tym czasie, mniejsze dzieciaki mogą się pobawić się na pobliskim placu zabaw. Pochmurna pogoda wbrew pozorom sprzyja romantycznym i prozdrowotnym spacerom nad morzem. To właśnie wtedy w powietrzu znajdują się ogromne ilości leczniczego jodu, niezbędnego dla osób, które chorują na serce lub mają problemy z układem oddechowym. Warto skorzystać z takiej kuracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>